Postýlka byla prázdná

9. října 2018 v 22:07 | Máma Kačka |  Hlody naší rodinky
Náš mladší je opravdu expert na místa kde se dá spát - když byli tropy, zcela běžně jsme ho nacházeli, jak spí na zemi vedle naší postele a jednou dokonce v kuchyni na linu - asi tam prostě byl větší chládek. Vše přestalo s příchodem podzimního počasí.

Dneska ráno po 4 hodině táta vstal do práce, jako každý den šel zavřít kluky do pokoje, aby jim tam nesvítil z kuchyně - mají dveře dokořán, abych je slyšela. Ale postýlka mladšího (bez předních mříží) byla prázdná - vytáhl mobil, posvítil si do ní i po celém pokoji, ale nikde ho nenašel. Tak si řekl, že bude asi s námi v posteli že si ho jen nevšiml (občas dojde, že chce spát s námi) a šel se podívat zpátky do ložnice, ale ani tu ho nenašel. Z letní zkušenosti už začal prohledávat kuchyň, ale taky marně, nakonec se šel tedy podívat do obyváku, který je na druhé straně bytu než pokoj kluků a drobek spokojeně chrupká v poloze superman (na břiše s jednou rukou nataženou a druhou pod hlavou) na gauči.
Celou noc jsme nic neslyšeli, musel přejít jako myška, protože já mám poměrně lehké spaní. Hrozně mě překvapuje, že nemá strach ze tmy, nemá problém projít celý byt a vyvalit se na gauč. Když jsem se s ním o tom ze snem bavila, řekl mi že už je veliký - jak to myslel nevím.
Kde ho najdeme spát zítra, nikdo neví?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama