Jedna krabice sem, druhá krabice tam

3. října 2018 v 13:42 | Máma Kačka |  Ze života

Před měsícem měli v akci tablety do myčky a jako správný spořivý člověk jsem koupila hned několik krabic. Když jsem došla domů přítel snoubenec, mi chtěl pomoct a začal vybalovat nákup a ptá se kam má ty tablety naskládat. Normálně je mívám ve skříni v chodbě, ale bylo jich tolik, že by se mi tam nevlezli. Tak mu říkám, ať je naskládá nahoru na skříňku, kde mám jedny rozdělané.

Začal je tedy skládat nahoru.


Jenže to bylo jinak než jsem chtěla a tak z toho vznikla diskuze, která nakonec skončila tím že já ty tablety používám a tak si je naskládám jak uznám za vhodné já.


Měla jsem za to, že snoubenec to nevidí jako hospodyně, která musí mít vše na svém místě, aby jí to fungovalo (budu sahat pořád na stejné místo jako předtím), ale shodou okolností byla přítomná u této diskuze i moje máma a přiklonila se na stranu snoubence - Vážně!!! Jsem tu já ta vadná?


To mi nedalo a na druhý den došel na oběd i můj bratr a zeptala jsem se ho, jak by ty krabice naskládal on a ten se přiklonil na moji stranu. Nakonec se z toho u nás stala taková hra a kdykoli dojde někdo k nám, tak se ho na to zeptám.


Zatím je skóre 3:5 ve prospěch snoubence.

Tak co jak byste si naskládali krabice vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | Web | 3. října 2018 v 23:22 | Reagovat

já bych to taky naskládala tak jak on .. :D ale tak ono když už je člověk zvyklý, že je bere na jednom místě, tak se to dá pochopit.. ale naskládala bych to stejně.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama